Mikołajki w 1a

Mikołajowo i wesoło

6 grudnia wszyscy z utęsknieniem czekają na jakiś upominek, bo jak wiadomo w tym dniu obchodzimy mikołajki. W naszej szkole oczywiście też nie zabrakło mikołajowych akcentów, a nawet samego Mikołaja, który w tym dniu odwiedzał dzieci ze słodkościami. W klasie 1a już dzień wcześniej trwały przygotowania do tego radosnego dnia. Dziewczyny robiły próby świątecznych fryzur (renifery i kokardy) były również prace plastyczne o tematyce zimowej i portret samego Świętego Mikołaja. W klasie stanęła również pięknie przystrojona przez dzieci i Panią Izę choinka. Aby wyróżnić ten dzień dzieci ubrały się na czerwono lub w kolorach świątecznych.  Był to czas radości i wspólnie spędzonego czasu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Przygotowała pani Urszula Taborek