Wystawa prac uczniów w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej

Wystawa prac uczniowskich w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej

W Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej w Rynku od 8 grudnia odbywa się wystawa prac uczniów naszej szkoły pt. „Cicha noc”. W ekspozycji biorą udział prace malarskie oraz rysowane tuszem kreślarskim wykonane przez uczniów klas 3a,3c, 4a, 4b, 4c podczas zajęć świetlicowych pod kierunkiem p. Magdaleny Filipiak, p. Doroty Kościukiewicz, p. Pauliny Kużaj-Markiewicz. Tematyka wystawy nawiązuje do Świąt Bożego Narodzenia. Prace przedstawiają urokliwy klimat tego okresu. Motywem przewodnim jest światło przenikające nocny mrok.

Zapraszamy do odwiedzenia wystawy i zapoznanie się z twórczością wychowanków naszej świetlicy. Wystawa potrwa do 28 grudnia włącznie.

Informację przygotowała p. Paulina Kużaj-Markiewicz