Cykl zajęć w klasie 1 - zajęcia z pasją

Zajęcia z pasją w 1a

Kochani, przedstawiamy kolejne pasje naszych uczniów, tym razem Wojtek przedstawił nam swoją pasję, którą jest nauka gry na klarnecie. Dzieci mogły zobaczyć z jakich elementów składa się klarnet jak się one nazywają i jak złożyć ten instrument. Na koniec Wojtek wykonał także mini koncert kolęd na klarnecie. Dzieci były pod wrażeniem gry swojego kolegi, na koniec mogły także zobaczyć instrument z bliska. Alicja pokazała nam pasję, którą jest lepienie z gliny. Zaprezentowała nam wyroby swojej pracy które zrobiła na dodatkowych zajęciach, na które chodzi i zdjęcia z tych zajęć. Ala na zdjęciach pokazała narzędzia i specjalne farbach, których się używa, a także opowiedziała o procesie tworzenia danej rzeczy, gdzie są odkładane i wypalane. Dzieci były bardzo zadowolone, że mogły to wszystko zobaczyć i podzielić się swoją pasją ze swoimi kolegami i koleżankami. Rosną nam prawdziwi artyści.

Przygotowała pani Urszula Taborek