Zapraszamy do udziału w szkolnych eliminacjach do VI Konkursu Recytatorskiego Poezji Sybirackiej „Wiersze Ojców Naszych”!

Serdecznie zachęcamy do udziału  w eliminacjach do VI Konkursu Recytatorskiego Poezji Sybirackiej „Wiersze Ojców Naszych”. Wyłonimy wtedy reprezentantów naszej szkoły, którzy zaprezentują swoje umiejętności oratorskie podczas etapu powiatowego konkursu.

Tematyka zesłań na Sybir jest nam bardzo bliska – w końcu naszej szkole patronują Zesłańcy Sybiru. Udział w konkursie jest świetnym sposobem, aby uhonorować ich pamięć.

Szkolne eliminacje odbędą się 6 lutego 2023r. (poniedziałek) na 4. I 5. Lekcji w Centrum Informacyjnym bud. B.

Wprawdzie termin zapisów już minął, jednak wszystkich zapominalskich zapraszamy do zapisów u swoich nauczycieli języka polskiego lub u p. Natalii Sidorskiej-Przybylskiej w Sali 2.05 (budynek B).

Podczas przesłuchań wyłonimy reprezentantów naszej szkoły z klas IV-VI i VII-VIII.

Informacje przygotowała: Natalia Sidorska-Przybylska