logo

Mamy Mistrzów i Wicemistrzów VI Ogólnopolskich Mistrzostw Powiatowych Wielkiej Ligii Czytelników!

Zakończyły się VI Ogólnopolskie Mistrzostwa Powiatowe Wielkiej Ligii Czytelników. Z radością informujemy o sukcesach dwóch drużyn naszej szkoły.

Zdobywcami I miejsca oraz tytułu Mistrza Powiatu w kategorii klas 1-3 zostały: Ida Granosz z klasy 2a, Kornelia Iwaszyn z klasy 2b oraz Zofia Lenarska z klasy 2a. Tym samym uczennice zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego VI Ogólnopolskich Mistrzostw Wielkiej Ligii Czytelników.

Zdobywcami II miejsca oraz tytułu I Wicemistrza Powiatu w kategorii klas 4-6 zostali: Sebastian Godlewski z klasy 4a oraz Emilia Fornal z klasy 6c.

Mistrzom i wicemistrzom gratulujemy z całego serca. Wszystkim uczestnikom Mistrzostw dziękujemy za zaangażowanie. I oczywiście zapraszamy do udziału w Wielkiej Lidze Czytelników w przyszłym roku szkolnym.

Wanda Jełowicka
Małgorzata Jaszczołt