Gabrysia, Marysia z kl. 1a oraz Zosia, Lila, Ula, Ala z kl. 2a i Ola z kl. 2b z wizytą w Przedszkolu nr 43

W dniu 23 marca Gabrysia, Marysia z kl. 1a oraz Zosia, Lila, Ula, Ala z kl. 2a i Ola z kl. 2bzaprezentowały w Przedszkolu nr 43 dwa spektakle. Uczennice z klasy 1a: Gabrysia i Marysia zaprezentowały autorski teatrzyk Kamishibai pt. „ZOO”, do którego wykonały własnego pomysłu ilustracje. Uczennice z klas drugich zaprezentowały również autorski spektakl pt. „Zasady w bibliotece”. Spektakle obejrzały trzy grupy przedszkolaków: trzylatki, czterolatki oraz sześciolatki, które z uwagą śledziły losy bohaterów. Spotkanie było przemiłe, a przedszkolaki bardzo zadowolone i z niecierpliwością czekają na kolejne przedstawienia.

Informację przygotowała Małgorzata Jaszczołt