Egzamin na kartę rowerową

Część  teoretyczna egzaminu odbędzie się  zgodnie z wcześniejszą informacją 27 kwietnia 2023 o godz. 15:00 w bud. A. Test sprawdzający wiedzę uczniowie piszą w salach: nr 24 i nr 34. Przed egzaminem należy zgłosić  się do koordynatora egzaminu do sali nr 34.

Lista uczniów przystępujących do egzaminu jest umieszczona w bud. A  na drzwiach do wymienionych wyżej pomieszczeń oraz przy wejściu do jadalni.

Termin egzaminu poprawkowego 4 maja, godz. 15:00 w bud. A w sali nr 34.

Część praktyczna egzaminu odbędzie się 10 maja na boisku szkolnym. W tym dniu należy stawić się na egzamin ze sprawnym rowerem. Zapraszam na zajęcia praktyczne na boisku szkolnym w dniu 5 maja o godz.15:15 oraz w ramach godziny dostępności w dniu 8 maja o godz. 15:15. Na zajęcia należy stawić się ze sprawnym rowerem.

Proszę o zapoznanie się z procedurą wydania karty rowerowej.

Informację przygotowała p. Paulina Kużaj-Markiewicz