Półkolonie letnie 2023 – rekrutacja zakończona

Składanie dokumentacji uczestników półkolonii zostało zakończone. Nie przyjmujemy już kart. O wyniku rekrutacji rodzice dzieci zakwalifikowanych zostaną poinformowani drogą mailową (proszę spodziewać się wiadomości do środy).

Pod koniec tygodnia, na tablicy informacyjnej przy portierni w budynku A zostanie wywieszony plan oraz podział na grupy półkolonijne. Plan na poszczególne dni będzie również umieszczony na stronie internetowej szkoły.

W czasie półkolonii:
– zapewniamy opiekę dla dzieci w godzinach 7.00 – 17.00
– każdego dnia atrakcyjne wyjście poza szkołę
– zajęcia sportowe, wycieczki piesze, spędzanie czasu na powietrzu,
– wyżywienie: śniadanie + obiad (z deserem) + podwieczorek
– grupy ok. 10-osobowe [dzieci łączymy klasami lub poziomem klas, uwzględniamy prośby rodziców dotyczące podziału na grupy (prośbę taką należy wpisać w kartę półkolonijną)].

Podczas półkolonii planujemy dla dzieci wiele atrakcji, m.in:

• wyjście do kina (I turnus SPIDER-MAN: POPRZEZ UNIWERSUM, II turnus: MISS KRAKEN. RUBY GILLMAN )
  • gra w kręgle (oba turnusy)
  • doskonalenie umiejętności gry w badmintona i squash (oba turnusy)
  • wycieczka do ZOO (turnus 2)
  • warsztaty w MDK (oba turnusy)
  • warsztaty w Centrum Zajezdnia (oba turnusy)
  • dział w przedstawieniu i warsztatach w Magicznym Teatrze Muzycznym (turnus I)
  • wizytę w Muzeum Iluzji (turnus II)
  • pobyt w wiosce indiańskiej Pocahontas (I turnus).