Półkolonie letnie 2023 – aktualizacja

3.07

Podczas wizyty w PixelXL będą potrzebne skarpetki antypoślizgowe.

Uczestnicy dzisiaj otrzymali butelki do wody z filtrem i chusty. Bardzo prosimy o przynoszenie butelek i chust codziennie.

Jadłospis na II turnus półkolonii.

29.06

Dzisiaj, zamiast dwóch butelek wody, uczestnicy półkolonii dostali butelki z filtrem do wody oraz zapasowy filtr.

28.06

Przy portierni w budynku A, na tablicy informacyjnej, został wywieszony podział dzieci zakwalifikowanych na II turnus na grupy półkolonijne. Plan zajęć dla II turnusu.

25.06

Plan zajęć dla turnusu 1

21.06

W dniu dzisiejszym wysłaliśmy e-maile z powiadomieniami do rodziców zgłoszonych dzieci. Wszystkie dzieci zostały przyjęte. Jeżeli nie otrzymali Państwo naszej wiadomości, to znaczy, że błędnie odczytaliśmy adres z karty. Prosimy w takim przypadku o wysłanie wiadomości na adres:

Informacja o I turnusie półkolonii

Informacja o II turnusie półkolonii

20.06

Zakończyliśmy rekrutację na półkolonie. Dziękujemy za skorzystanie z naszej oferty

Wszystkie zapisane dzieci, których karty zostały złożone wraz z dowodem wpłaty, zostały zakwalifikowane na półkolonie. Do środy wyślemy indywidualne informacje na podane adresy e-mailowe, wraz z dokładniejszymi informacjami. Będziemy też aktualizować stronę, podając szczegółowe informacje.

Zaczynamy w poniedziałki o godzinie 7.00. Uczestników prosimy o przyjście do szkoły do godziny 8.00. Prosimy pamiętać o zabraniu ważnej legitymacji szkolnej, nakrycia głowy i picia.

Zapraszamy.