Plakat-logo

XXIX Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży „Liryczne Jasło”

Uczniów z klas 4-8 zapraszam do udziału w ogólnopolskim konkursie literackim „Liryczne Jasło” organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaśle oraz Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Jaśle.

Do konkursu można zgłosić wiersze lub opowiadania o dowolnej tematyce. Utwory nie mogą być wcześniej publikowane ani nagradzane w innych konkursach. Każdy uczestnik konkursu  może zgłosić maksymalnie pięć wierszy i dwa opowiadania. Opowiadania nie mogą być dłuższe niż 1800 znaków ze spacjami.

Na laureatów czekają oczywiście nagrody, wśród nich książka z opublikowanymi zwycięskimi pracami konkursowymi.

Termin nadsyłania prac upływa 30 stycznia 2024 roku. Uczniów chętnych do udziału w konkursie proszę o przesłanie swoich prac na adres: wanda.jelowicka@sp71.wroc.pl do 7 stycznia, żeby został jeszcze czas na ostateczną redakcję tekstu.

Wanda Jełowicka