Turniej koszykarski

DNIA 20.10.2023  w hali sportowej WKK przy ul. Czajczej we Wrocławiu rozegrany został turniej koszykówki w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej strefy CENTRUM. Nasza szkoła reprezentowana była przez:

1. Widawski Maksymilian ( kapitan)
  2. Kuberski Dawid
  3. Wróbel Piotr
  4. Czajkowski Wojciech
  5. Kupiec Jan
  6. Majda Michał
  7. Dąbrowski Michał
  8. Lepak Karol
  9. Rożko Mikolaj

Opiekun: Leopolski Paweł

Po losowaniu grup, nasza szkoła znalazła się w zestawieniu z SP 63, SP 34 i SP 97. Tylko zwycięzca grupy przechodził dalej. Po rozgrywkach grupowych, w których nasza szkoła odniosła trzy zwycięstwa, zagraliśmy z późniejszym zwycięzcą zawodów:  SP 47, w którym to meczu po zaciętym pojedynku przegraliśmy awans do finału, zajmując trzecie miejsce w turnieju. Awans do finałów miejskich wywalczyły dwa pierwsze zespoły plus ubiegłoroczni zwycięzcy SP 67, która nie brała udziału w tych zawodach. Naszym chłopcom należą się słowa uznania za wspaniałą walkę i zaangażowanie, a także godne, w duchu fair play reprezentowanie SP 71 w zawodach międzyszkolnych.