Światowy Dzień Pluszowego Misia: warsztaty literacko – medyczne w klasie 2a

W dniu 29.11 klasa 2a uczestniczyła w warsztatach literacko – medycznych. Dzieci wysłuchały treści książki „Łukasz ratuje misia, czyli jak udzielać pierwszej pomocy” czytanej przez nauczyciela bibliotekarza. Pani Urszula Taborek nauczyciel świetlicy zaprezentowała na fantomie czynności związane z udzieleniem pierwszej pomocy. Potem uczniowie uczyli się udzielania pierwszej pomocy na przyniesionych misiach, króliczkach, kaczuszkach i innych ukochanych pluszakach. Zapraszamy do obejrzeniu zdjęć z zajęć.

Informację przygotowała: Małgorzata Jaszczołt nauczyciel bibliotekarz
                                                                              i Urszula Taborek nauczyciel świetlicy