Pamiętamy o Rodakach na Kresach i wrocławskich Sybirakach Podsumowanie akcji

Podobnie jak w latach minionych, również w tym roku szkolny Klub Wolontariuszy, we współpracy ze Stowarzyszeniem Odra-Niemen, przeprowadził świąteczną zbiórkę darów dla Polaków mieszkających na Kresach. Zebraliśmy 11 kartonów z żywnością i środkami czystości, które przed feriami zimowymi pojechały do naszych Rodaków za wschodnią granicę.
Dodatkowo, młodsi wolontariusze z budynku A oraz uczniowie klas III, wraz ze swoimi Wychowawcami, przygotowali dla Kresowiaków piękne kartki z życzeniami.
Pamiętaliśmy również o wrocławskich Sybirakach, dla których przygotowaliśmy bożonarodzeniowe kartki. Poświęcone temu były warsztaty plastyczne, w których uczestniczyli starsi wolontariusze.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do naszych akcji, za zaangażowanie, otwarte serce i gotowość do pomocy.

Małgorzata Mejer, Magdalena Filipiak, Paulina Kużaj-Markiewicz