Prace uczniów

Luty w świetlicy

W miesiącu lutym wiele działo się w naszej szkolnej świetlicy.

Po odpoczynku w czasie ferii zimowych dzieci radośnie wkroczyły w czas karnawału. Dowiedziały się jak obchodzony jest ten okres w Polsce i na świecie. Wykonały także piękne maski i inne dekoracje karnawałowe.

Z okazji Walentynek uczniowie poznali ideę tego święta, jego tradycję i historię. Przygotowali kartki walentynkowe, w których mogli wyrazić swoją sympatię do koleżanki lub kolegi.

Oprócz odpoczynku poobiedniego nie zabrakło wyjść na świeże powietrze – na plac zabaw i boisko oraz układania klocków lego oraz „wafli”, z których powstawały piękne budowle.

Czas spędzony w świetlicy był też czasem rozwiązywania łamigłówek i krzyżówek, gier stolikowych oraz wspólnego odrabiania zadań domowych.

W lutym w świetlicy obchodziliśmy również Tłusty Czwartek, Dzień Dinozaura, Dzień Kota oraz Dzień Żaby.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Przygotowała: Renata Ziemiańska