ikona wpisu

Wyniki Szkolnego Konkursu Recytatorskiego „Rodzina”

W dniu 26 marca odbył się w naszej szkole Finał Szkolnego Konkursu Recytatorskiego „Rodzina”. Wzięło udział 34 uczniów z klas 1-8. Uczniowie recytowali wiersze polskich poetów z motywem rodziny, jak również prezentowali własne utwory poetyckie.  W czasie obrad jury uczniowie mieli okazję usłyszeć autorskie wiersze swoich koleżanek i kolegów: Weroniki Kołodziej z klasy 5c i Leny Szczepańskiej z kl. 6b. Konkurs został zorganizowany z wykorzystaniem sprzętu nagłaśniającego zakupionego w ramach projektu „Laboratorium Przyszłości”, którego obsługą zajął się uczeń z sekcji technicznej, Krzysztof Pietrzykowski, konkurs poprowadziła Hanna Hoppe z kl. 5a, a w roli szkolnego fotografa i operatora filmowego wystąpił Karol Jeleniewski – Korzela z kl. 8c.

Komisja konkursowa wyłoniła laureatów w kategoriach poszczególnych klas:
Kategoria klasy 1-3
1 miejsce: Magdalena Korycka 1b