Szkolne eliminacje do XI Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku

Szkolne eliminacje do XI Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku dla klas 5-8 odbędą się 16 kwietnia na piątej lekcji w salach: 1.01, 2.06 i 3.06. O przydziale do sali uczniowie zostaną poinformowani na 1 lekcji. Informacja będzie znajdowała się na tablicy konkursów na II piętrze. Prosimy o przyjście do sali przed dzwonkiem na lekcje. Prośmy o przyniesienie ze sobą ołówka, gumki (lub długopisu zmazywalnego) oraz brudnopisów na notatki. Czas pracy nad zestawem to 45 min.

Oceniane będą jedynie kompletnie skończone diagramy. Wyjątek stanowią klasyki 9×9, za które będziemy przyznawać część całkowitą z połowy punktów, jeśli uczestnik wypełni prawidłowo przynajmniej połowę cyfr. Dla pozostałych zadań punkty można zdobyć jedynie za prawidłowo wypełniony cały diagram.  Przynajmniej jedna źle wpisana cyfra skutkuje nieuznaniem zadania.