Teatrzyk dla dzieci

Gabrysia, Marysia, Kacper i Mieszko z kl. 2a oraz Ola i Paulinka z kl. 3b z wizytą w Przedszkolu nr 33

W dniu 17 kwietnia uczniowie z klasy 2a: Gabrysia Baszkiewicz, Marysia Król, Kacper Krepa i Mieszko Majewski oraz Ola Jastrzębska i Paulinka Warszawska z kl. 3b zaprezentowali w Przedszkolu nr 33 przy ul. Łąkowej swoje autorskie bajki w formie teatrzyku Kamishibai:
„Kacper i Mieszko w Kosmosie”- historia dwóch chłopców, którzy polecieli rakietą na planetę Interlandia,
„ZOO” – opowieść o dwóch dziewczynkach, które w ZOO spotkały mówiącego ludzkim głosem wielbłąda,
„Kosmo i Nadia” – historia dziewczynki, która zaopiekowała się znalezionym pieskiem. Spektakle obejrzały cztery grupy przedszkolaków, które z uwagą śledziły losy bohaterów. Spotkanie było przemiłe, młodzi twórcy zostali poczęstowani ciastkami, musem owocowym i sokiem. Teatrzyki bardzo się podobały, przedszkolaki były bardzo zadowolone i z niecierpliwością czekają na kolejne spektakle.

Informację przygotowała Małgorzata Jaszczołt