Półkolonie letnie 2024 – ruszyły zapisy!

Z przyjemnością informujemy, że po raz kolejny organizujemy półkolonie letnie dla uczniów szkół podstawowych. Półkolonie zostaną zorganizowane w czasie dwóch pierwszych tygodni wakacji letnich. Koszt półkolonii to 370 zł / turnus. Rekrutacja trwa do końca maja lub do wyczerpania miejsc.

Turnus I 24-28.06.2024 r.
Turnus II 01-05.07.2024 r.

Jesteśmy w trakcie przygotowywania oferty zajęć półkolonijnych. Szczegółowy plan zostanie opublikowany po potwierdzeniu wszystkich zajęć, warsztatów oraz wycieczek.

Oferta półkolonijna obejmuje:
1. Opiekę w godzinach 7.00 – 17.00
2. Wyżywienie. Śniadanie, obiad, podwieczorek – posiłki przygotowywane przez szkolną kuchnię.
3. Grupy wiekowe z uwzględnieniem próśb odnośnie łączenia dzieci.
4. Kameralne grupy ok 12 osobowe.
5. Bardzo ciekawa, atrakcyjna oferta zajęć na każdy dzień półkolonii.
6. Każdy uczestnik otrzyma butelkę do wody z filtrem.

Na półkolonii planujemy:
– wyjście do kina
– wyjście na kręgielnię Sky Tower
– udział w interaktywnym przedstawieniu teatralnym
– zajęcia sportowe w Hasta la Vista (nauka i doskonalenie gry w squosha oraz badmintona)
– zajęcia sportowe w Go Jump
– wycieczka edukacyjna (miejsce w trakcie ustaleń, szczegóły wkrótce)
– zajęcia ekologiczne w Odra Centrum
a także:
– wycieczki piesze do parku/ na lody
– zajęcia na boisku szkolnym.

Plan zajęć może ulec zmianie. Jesteśmy w trakcie organizacji. Informacje będą aktualizowane.

Decyduje kolejność zgłoszeń (formularz online oraz złożenie karty i dokonanie wpłaty).

Po zakończeniu rekrutacji roześlemy maile potwierdzające udział wraz z informacjami organizacyjnymi.

Serdecznie zapraszamy.

Dla zainteresowanych – Poradnik bezpiecznego wypoczynku