Uczennice i uczniowie z naszej szkoły z Kawiarenką Literacką w Przedszkolu nr 43 „Kolorowe”

W dniu 25 marca uczennice i uczniowie: Wojciech Zoń 1a, Pola Kobiela 1b, Martyna Ząbek 1b, Michalina Trybuła 2a, Anastazjaa Kolano 2a, Kalina Obara 2a, Denis Zakharenko 2a, Magdalena Ślusarczyk2b i Pola Ludwig 2b zaprezentowali w Przedszkolu nr 43 przy ul. Kościuszki 27a autorskie opowiadania w formie teatrzyku Kamishibai: „Messi”, „Siostry na basenie”, „Misia i piękny świat”, „Kotek Słodziak”, „Przygoda Mopsiaka”. Spektakle obejrzały cztery grupy przedszkolaków, które z uwagą śledziły losy bohaterów. Uczniowie zostali obdarowani przez Dyrekcję Przedszkola drobnymi upominkami. Przedszkolakom Teatrzyki bardzo podobały się przedszkolakom, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne spektakle.

Informację przygotowała Małgorzata Jaszczołt