Uczennice: Kalina Molendowska kl. 1b i Oliwia Ławniczak kl. 2a przygotowały i zaprezentowały koleżankom i kolegom z klasy swój autorski teatrzyk Kamishibai „Przygoda Kostii”. Uczniowie z uwagą wysłuchali historii króliczka i jego przyjaciela chomika. Dziewczynki wykonały autorskie ilustracje techniką kolażu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z prezentacji teatrzyku i kart, które wykonały twórczyni z klasy 1b i 2a.
Informację przygotowały Joanna Chryplewicz wychowawca kl. 1b, Elżbieta Lach wychowawca kl. 2a i Małgorzata Jaszczołt nauczyciel bibliotekarz










