SZACHY W SP 71

images-1

SZACHY W SZKOLE

 

Aktualności:

 

Mistrzostwa Wrocławia w szachach

medal
W dniu 06 kwietnia w Centrum Kongresowym Hali Stulecia odbyła się impreza szachowa w ramach Mistrzostw Wrocławia Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolenia. Nasze dwie drużyny dzielnie walczyły na szachownicach z drużynami z innych szkół. Reprezentacja dzieci klas 4-6 ostatecznie uplasowała się na 8 miejscu. Reprezentacja młodzieży w składzie: Piotr Butkiewicz, Damian Denysow, Kamil Galek iAnna Skinderowicz po zaciętej walce i prowadzeniu do ostatniej rundy, zajęła 2 miejsce, ulegając przeciw...
CZYTAJ WIĘCEJ

Finały Dolnego Śląska w szachach

Finały Dolnego Śląska w szachach
W dniu 20 stycznia w Centrum Kreatywności Talent  odbywał się  Finał Dolnego Śląska w szachach w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasz szkoła wystawiła do zmagań przy szachownicach dwie drużyny,  drużynę dzieci z klas 4-6 i młodzieży z klas 7-8. Nasza "starsza" drużyna szachowa w składzie: Anna Skinderowicz, Aleksandra Misiejuk, Damian Denysów i Piotr Butkiewicz zajęła we wczorajszych rozgrywkach Finałów Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej II miejsce.Składam serdeczne gr...
CZYTAJ WIĘCEJ