Konkurs na napisanie recenzji książki

Wydawnictwo Poławiacze Pereł ogłasza konkurs na recenzję książki Jurka Zielonki Nigdy Nigdy.
Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie przeczytaj książkę Nigdy Nigdy (jeden egzemplarz dostępny jest w Centrum Informacyjnym) i napisz jej recenzję. Objętość recenzji nie może przekraczać 1000 znaków ze spacjami.
Nagroda główna to trzymiesięczny kurs języka angielskiego (małe grupy, lektorzy native speakers) w szkole Catty Corner Clubhouse, ul. Toruńska 4a we Wrocławiu w roku szkolnym 2018/2019.
Oprócz nagrody głównej przyznane zostaną również nagrody rzeczowe – książki ufundowane przez wydawnictwo Poławiacze Pereł.
Uczniów chętnych do udziału w konkursie proszę o jak najszybsze zgłoszenie się do mnie do Centrum Informacyjnego.

Wanda Jełowicka