Wiosenne zawody sportowe dla klas młodszych.

Tradycyjnie w pierwszych ciepłych dniach wiosny odbyła się długo oczekiwana przez naszych najmłodszych impreza sportowa zorganizowana tylko i wyłącznie dla nich.

Przy wspaniałej pogodzie w dniach 19 i 20 kwietnia, na boisku szkolnym rywalizowały dzieci klas I-III.

W tym roku zgodnie z sugestią wychowawców, rywalizacja dotyczyła roczników, dlatego klasa III b rywalizowała z klasami drugimi ( wszyscy rocznik 2009).

Podczas zawodów dzieci dawały z siebie wszystko, a nawet więcej. Starsze dzieci, a przede wszystkim my, dorośli moglibyśmy się od nich uczyć. Takiego zaangażowania życzę nam wszystkim. Dzieci walczyły z całych sił i miło było oglądać taką rywalizację. W pierwszym dniu rywalizowały dzieci klas III, natomiast w piątek dzieci rocznika 2009 i 2010 ( tzn. klasy I i II). Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani lizakami ( żeby zrekompensować straty energii) oraz dyplomami. Celowo nie podaję kolejności, bo wszystkie dzieci jednakowo zasłużyły na pochwałę i zwycięstwo. Zapraszam do obejrzenia zdjęć z zawodów, w których brało udział ok. 150 dzieci naszej szkoły.