Informacja dla opiekunów/rodziców uczniów kl.3 gimnazjalnych 5.04.2019 ok.godz.16.50

Z ostatniej chwili:

Szanowni Państwo!
Wobec przeciągających się negocjacji strajkowych informujemy Państwa, że dokładamy wszelkich starań, aby egzaminy gimnazjalne mogły się odbyć pomimo planowanego strajku. Powoływanie Zespołów Nadzorujących będzie odbywać się na każdy dzień egzaminu odrębnie. Dlatego prosimy (i taką informację otrzymali dziś uczniowie klas 3 gimn.), aby każdy uczeń zgłosił się do szkoły w dniu każdej części egzaminu do godz.8.30, zostanie sprawdzona obecność i uczniowie otrzymają informację o przebiegu (lub nie) egzaminu w danym dniu.
Bardzo proszę śledzić informacje na stronie internetowej szkoły. O wszelkich zmianach będę Państwa informował na bieżąco.

Leszek Wesołowski
Dyrektor SP71