IV Dolnośląski Konkurs Programowania w SCRATCHu

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów dolnośląskich szkół podstawowych do wzięcia udziału w IV Konkursie Programowania w Scratchu.

W tym roku tematem konkursu jest wykonanie pracy/gry wykorzystującej kamerę lub/i mikrofon. Prace uczniowie przygotowują samodzielnie w programie Scratch (w wersji 2.0 lub 3.0.). Prace konkursowe będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas IV – VI oraz uczniowie klas VII- VIII. Szczegóły znajdują się w załączonym regulaminie.

Na finalistów konkursu czekają atrakcyjne nagrody m.in. tablety, nagrody książkowe, upominki.

Organizatorem Konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu. Patronat edukacyjny objęli: Mistrzowie Kodowania.

Ważne informacje:
Ostateczny termin zgłoszenia szkoły do konkursu – 30.04. 2019  r.

Zgłoszenie szkoły do konkursu (poprzez formularz:
Prace na konkurs należy przesłać do dnia 17.05.2019 r.
Uroczysty finał i zakończenie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się w dniu 05.06.2019 r.

Informacje będą umieszczane na tronie www.sp71.wroc.pl/programowanie

Regulamin oraz wymagane Zgody
Formularz zgody prosimy wypełnić komputerowo (plik jest edytowalny).

Zapraszamy serdecznie!

Emilia Wróbel i Andrzej Olechowski