Akcja Strajkowa

Wrocław, dn. 22 kwietnia 2019 roku

Szanowni Państwo,
Rodzice i Uczniowie SP71 !

Akcja strajkowa nauczycieli trwa nadal. W związku z tym moja prośba o nieposyłanie Dzieci do szkoły ze względu na brak możliwości zapewnienia im należytej opieki i bezpieczeństwa jest nadal aktualna.

W naprawdę wyjątkowych sytuacjach szkoła zorganizuje zajęcia opiekuńcze. Jednakże liczba dzieci objętych taką opieką jest mocno ograniczona i zależna od ilości osób, które w danym dniu nie podjęły akcji strajkowej. Stały dyżur w szkole pełni dyrektor i wicedyrektor.

Informuję także, iż przewidziane w kalendarzu spotkań z rodzicami konsultacje w dniu 24 kwietnia zostają odwołane.

Wobec licznych telefonów Rodziców wyjaśniam: informacja o wpłatach majowych za obiady umieszczona na stronie jest aktualna. Jednakże ze względu na niemożliwy do przewidzenia  rozwój sytuacji wpłaty dokonane po zwyczajowym 20 –tym każdego miesiąca będą uznawane Proponowany termin ostatecznych wpłat przesuwam do najbliższej soboty, tj. do dnia 27 kwietnia.

O dalszym rozwoju wydarzeń i związanych z tym decyzjach, będą Państwa informował na bieżąco.

Dyrektor SP71
Leszek Wesołowski