Turniej sportowy klas I i III

W piątek w naszej szkole odbył się turniej sportowy klas I i III prowadzony przez Pana Pawła Leopolskiego w asyście Pań wychowawczyń ze świetlicy. W turnieju konkurencyjnie walczyły między sobą osobno klasy pierwsze i klasy trzecie. Konkurencje obejmowały: bieg z piłką, bieg przez płotki, bieg w parach, rzut piłką, przeciąganie liny. Wszyscy uczniowie walczyli z wielkim zaangażowaniem i chęcią zwycięstwa, widać w nich było rywalizację, ale także i radość z odbywających się zawodów. Uczniowie, którzy nie startowali w zawodach głośno dopingowali swoich kolegów z drużyny, emocjom nie było końca. Mając tak wspaniałych i chętnych do uczestnictwa zawodników przeprowadzanie turnieju sportowego było ogromną radością! Panu Pawłowi dziękujemy z całego serca za przeprowadzenie turnieju, a uczniom za  wzięcie udziału i dobrą zabawę!

Sylwia Hebda