Mistrzostwa Szkoły w Tabliczce Mnożenia

4 października 2019 r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tabliczce Mnożenia. W tym roku po raz pierwszy konkurs miał formę elektroniczną. Do każdego pytania podane były cztery odpowiedzi z których należało w jak najkrótszym czasie wskazać prawidłową odpowiedź. Uczniowie zmagali się z zadaniami związanymi z mnożeniem, dzieleniem, potęgowaniem i pierwiastkowaniem.

Dodatkową atrakcją tego dnia dla uczniów była możliwość rzucenia wyzwania swoim bliskim. Kod do gry był aktywny do godziny 19.00. W ten sposób wspólnie z naszymi rodzinami mogliśmy świętować Dzień Tabliczki Mnożenia. Serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu, którzy znaleźliście czas by z nami się pobawić. Należą się wielkie brawa! Liczymy na Waszą obecność podczas kolejnych konkursów!

A oto jak się prezentują wyniki na poszczególnych poziomach:

klasy 8: Radek 8a, Rafał 8c, Wiktoria 8e

klasy 7: Franek 7d, Michał 7d, Oskar 7b

Klasy 6: Szymon 6c, Wojtek P 6a, Kasia 6c