PLEBISCYT RADIA WROCŁAW – TOP5 DOLNOŚLĄSKICH ORKIESTR DĘTYCH – Z 1 MIEJSCEM NASZEJ SZKOLNEJ ORKIESTRY!

21 września 2019 Radio Wrocław wybrało 5 różnych orkiestr z całego województwa dolnośląskiego i ogłosiło plebiscyt, którego celem było zapoznanie się z zespołami oraz ich rozpowszechnienie. Głosowanie na orkiestry trwało do 5 października, do godz. 15:30. I stało się! Z ogromną radością, ku uciesze całej społeczności szkolnej, Nasza Szkolna Orkiestra Dęta – działająca w ramach wrocławskiego projektu „Wszystko Gra” – zajęła 1 miejsce!!!  Rzutem na taśmę, bo do ostatnich sekund rozgrywała się zażarta walka, zdobyliśmy przewagę 22 głosów i z wynikiem 8 483 osiągnęliśmy sukces! 
Bardzo dziękujemy za wszelkie wsparcie, zaangażowanie i wytrwałe oddawanie głosów!!!


Szkolna Orkiestra Dęta SP 71
Marta Mrzygłód-Chudyk