II BAL Wszystkich Świętych

Dnia 24 października odbył się w naszej szkole II BAL Wszystkich Świętych. Na tę uroczystość przybyło wielu świętych i błogosławionych pragnących cieszyć się i radować niebem. Zjawiło się mnóstwo aniołów, papieży jak również św. Mikołaj, św. Piotr, św. Joanna, św. Andrzej, św. Franciszek, św. Jadwiga, św. Faustyna a nawet i Łotr. Podczas Balu odbyło się mnóstwo tańców, gier i zabaw w których dzieci i młodzież chętnie uczestniczyli. Był czas na niebiański poczęstunek. Podczas Balu rozstrzygnął się wyczekiwany przez wszystkich konkurs na Świętą i Świętego Balu. Jury miało trudne zadanie by wyłonić najlepsze przebranie. Uczniowie zostali docenieni otrzymując nagrody i upominki. Dziękujemy dzieciom za cudowną zabawę a rodzicom zaangażowanie i pomoc.

Przygotowała: Monika Petelska