Wiosenna galeria prac uczniowskich

Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za przesyłanie prac technicznych. Warto pochwalić się zdolnościami i nacieszyć oczy widokiem wiosennych dekoracji, które dzieci wykonywały w domu pod czujnym okiem swoich opiekunów. Prezentujemy galerię prac uczniowskich związanych tematycznie z tradycjami zbliżających się Święt Wielkiej Nocy.

Autorami prac są uczniowie: z klasy 4A Karol Romanek; 4B – Artur Lewandowski, Sonia Granosz, Zuzia Rudzińska, Czarek Sobonkiewicz , Bartek Tyszka, Zosia Węgrzyn; 5A – Maciej Góral, 5B – Lena Bulkowska, Wiktor Jęchorek , Sonia Granosz, Weronika Orawska, Patryk Tatarynowicz, Tymek Wiśniewski, 5C – Piotr Ciosmak, Mikołaj Gumienny, Zuzia Kaczyńska, Zosia Kwarta, Marysia Markowska, Milena Ostrowska, Ola Pluta, Iwona Sieran, 6B – Adam Cynowski, Julia Więcek, 6C -Antek Słodkiewicz, Robert Orawski, Jakub Żuczkowski.

Przygotowała: pani Paulina Kużaj-Markiewicz