Konkurs „Kangur matematyczny” w bieżącej edycji zostanie  on przeprowadzony zdalnie za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl

Każdy uczeń otrzyma od szkolnego koordynatora login i hasło do platformy. Dane te zostaną przekazane Rodzicom za pośrednictwem dziennika elektronicznego. Rodziców prosimy o pomoc dzieciom podczas logowania się (pomoc w założeniu konta, podanie niezbędnych danych ze względu na niepełnoletność uczestników).

Z uwagi na nietypową formę konkursu w tym roku zostanie przeprowadzony konkurs próbny. Udział w nim pozwoli Państwu dzieciom pewniej podejść do rozwiązywania zadań konkursowych we właściwym terminie. Bardzo proszę zwrócić uwagę na terminy oraz godziny konkursów.

Przed konkursem bardzo proszę o zapoznanie się z instrukcją dla uczestnika konkursu.

Po zalogowaniu się, w profilu konta proszę uzupełnić imię i nazwisko, co ułatwi identyfikację waszych wyników oraz  sprawdzenie  czy wszystkim uczniom udało się zalogować na Platformę. Proszę sprawdzić czy uczeń został poprawnie zakwalifikowany do kategorii konkursu (klasa 2 „Żaczek”, klasa 3 i 4 to „Maluch”, klasa 5 i 6 to „Beniamin”, klasa 7 i 8 to „Kadet”).

Bardzo proszę o zalogowanie się niezwłocznie po otrzymaniu danych do logowania. Termin próbnego terminu konkursu jest bardzo bliski.

Zależy mi na pewności że do wszystkich Państwa odtarła informacja.

Proszę o zapisanie sobie terminu o godziny konkursu.

Koordynator konkursu: Emilia Wróbel