Bezpieczne wakacje na rowerze – galeria prac

Drodzy Uczniowie!

Rok szkolny dobiega końca. Przed Wami czas podróży i wypoczynku na łonie natury. Pamiętajmy podczas letnich zabaw nad wodą, w górach, na rowerze o zachowaniu zasad bezpieczeństwa.

Nie schodźcie z górskich szlaków, pamiętajcie o ochronie przed słońcem, korzystajcie tylko ze strzeżonych kąpielisk.

Zanim siądziecie na rower zadbajcie o odpowiedni ubiór, wyposażony w widoczne elementy oraz sprawne hamulce. Bądźcie rozważni i przestrzegajcie przepisów.

Pomimo trudnej sytuacji w tym roku szkolnym  związanej z zagrożeniem COVID-19 udało się przeprowadzić w naszej szkole egzamin na kartę rowerową.

Uczniowie  którzy brali udział  w egzaminie musieli wykazać się wiedzą  z zakresu przepisów ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz praktyczną umiejętnością jazdy na rowerze.

15 czerwca do egzaminu praktycznego przystąpiło 23 uczniów. Gratulujemy zdającym, ponieważ wszyscy zaliczyli egzamin pozytywnie .

Zapraszamy do obejrzenia galerii prac uczniów z klas 4-6.

Informację przygotowała p. Paulina Kużaj-Markiewicz