Wesołe święta z niedźwiadkami

W dniu 18 grudnia uczniowie z klas: 0A oraz 1-3 obejrzeli spektakl przygotowany przez uczniów klas 2. Scenariusz przedstawienia powstał
na podstawie bajki, którą napisała Marysia Zbinkowska ucz. kl. 2c. Bohaterami byli: Narrator, Mama, córka Marysia oraz trzy misie: Czarnulek, Niebieskulek i Zielonek. Mali widzowie po spektaklu zostali obdarowani własnoręcznie wykonanymi bombkami przez pomysłodawczynię spektaklu, czyli Marysię z kl. 2. Na zakończenie spotkania wszyscy uczestnicy przedstawienia, aktorzy i widzowie, zaśpiewali kolędę „Przybieżeli do Betlejem” a pani Dyrektor złożyła wszystkim uczestnikom przedstawienia najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji i gratulujemy młodym aktorom wspaniałego występu.

Przygotowała: Małgorzata Jaszczołt