Pilotażowy program w zakresie oddziaływań terapeutycznych skierowanych do dzieci i młodzieży problemowo korzystających z nowych technologii cyfrowych oraz ich rodzin

Centrum Neuropsychiatrii NEUROMED SP ZOZ we Wrocławiu realizuje program pilotażowy w zakresie oddziaływań terapeutycznych skierowanych do dzieci i młodzieży problemowo korzystających z nowych
technologii cyfrowych oraz ich rodzin. Przyjęcie do programu odbywa się bez skierowania. Program terapeutyczny realizowany jest w formie porad lekarskich, psychologicznych, sesji psychoterapeutycznych indywidualnych i grupowych. Rejestracja odbywa się osobiście W filii Centrum NEUROMED przy ul. Borowskiej 181 i telefonicznie. Nr telefonu: 71 786 43 44 poniedziałek-piątek w godz. 7:30 – 1 6 :30.
Program finansowany jest przez Narodowy Fundusz Zdrowia