Udział Koszykarzy SP71 w koszykówce 3×3

W dniach 6-7 czerwca w zmaganiach koszykówki 3×3 udział brała nasza chłopięca drużyna koszykówki. 
W poniedziałek 6 czerwca w Mistrzostwach Wrocławia swoje mecze w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce 3×3, rozgrywała reprezentacja w składzie: Butkiewicz Piotr, Kowal Antek, Kiec Franek i Janukowicz Grzegorz. Po zaciętej walce w zmaganiach streetballowych, w których chłopcy mieli okazję zagrać po raz pierwszy, ostatecznie ulegając drużynie WKK w półfinale zajęli wysokie 5 miejsce. We wtorek 7 czerwca w Mistrzostwach Wrocławia w Igrzyskach Dzieci w koszykówce 3×3 naszą szkołę reprezentowali: Dąbrowski Michał, Czajkowski Wojtek, Widawski Maks i Kuczewski Staszek. Chłopcy również mieli styczność z tą formą koszykówki ulicznej po raz pierwszy i finalnie zajęli 10 pozycję na 18 drużyn. 

Informację przygotowała p. Paulina Puchalska