83 ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ W SANKTUARIUM GOLGOTY WSCHODU

Proboszcz Parafii pw. NMP Matki Bożej Pocieszenia, Związek Sybiraków Oddział Wrocław oraz organizacje kombatanckie zrzeszone w Sanktuarium Golgoty Wschodu zapraszają do udziału w uroczystości upamiętniającej wybuch II Wojny Światowej, która odbędzie się 11 września o godzinie 10:30 w Sanktuarium Golgoty Wschodu we Wrocławiu przy ul. Wittiga 10.

Program uroczystości:

1. Msza Święta w intencji Ojczyzny i ofiar reżimów totalitarnych – w ceremoniale wojskowym.
  2. Apel Pamięci – przy udziale pocztów sztandarowych różnych środowisk: kombatantów, Wojska Polskiego, Akcji Katolickiej, harcerzy, szkół wrocławskich, w tym również pocztu sztandarowego Szkoły Podstawowej nr 71 im. Zesłańców Sybiru.

Do udziału w uroczystości zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców oraz nauczycieli wraz z rodzinami.