Wręczenie certyfikatu

Certyfikat dla szkoły

Wszyscy wiemy, że ruch to zdrowie. Nasza szkoła nie tylko wie, ale robi wszystko, aby nasze dzieci spędzały czas w ruchu. Dzięki projektowi „Akademia Krokieta i Lamy”, w którym nasza szkoła wzięła udział dzieci miały jeszcze więcej okazji do tego, aby aktywnie spędzać czas nie tylko na przerwach, ale także na lekcjach czy na świetlicy. Projekt ten uczy poprzez ruch, dzięki czemu dzieci szybciej i łatwiej zapamiętują treść materiału, który jest do opanowania, a przy tym świetnie się bawią. Dzięki naszemu zaangażowaniu w projekt szkoła otrzymała CERTYFIKAT LIDERA EDUKACJI za aktywne uczestnictwo w Akademii Krokieta i Lamy i starania włożone w prawidłowy rozwój dzieci, poprzez tworzenie im wielu okazji do nauki w ruchu w ciągu dnia. Na uroczystej gali miało miejsce także wręczenie certyfikatów dla liderów szkół, którzy realizowali projekt w szkole, a mianowicie dla pani Urszuli Taborek i pani Edyty Mazgaj. W projekcie brało udział około 87 wrocławskich szkół więc mamy nadzieję, że nasze dzieci dzięki takim ludziom i takim projektom będą się dobrze i zdrowo rozwijać.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć.

Informację przygotowała p. Urszula Taborek