świąteczne śpiewanie

Świąteczne śpiewanie w klasach młodszych 16.12.2022

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas, gdy chcemy dzielić się dobrocią i składać najlepsze życzenia. Czas bycia ze sobą, ciepła rodzinnego, a także radości. Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej dali wyraz szczególnej radości z okazji zbliżających się Świąt. Dnia 16 grudnia zaśpiewali wspaniały koncert! Wzięły w nim udział wszystkie klasy 1-3, co było wspaniałą okazją do integracji społeczności szkolnej. Każda z klas zaprezentowała jeden utwór o tematyce Bożego Narodzenia. Repertuar był bardzo zróżnicowany, a pomysły na wykonanie utworów zachwyciły Dyrekcję, organizatorów oraz publiczność. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w wydarzeniu. Mamy wielką nadzieję, że tradycja takich spotkań przyjmie się w naszej szkole i zostanie z nami na długo.

Organizatorzy koncertu w budynku A: Marta Mertuszka, Anna Światły, Magdalena Filipiak
Nagłośnienie: Paweł Leopolski

Informację przygotowała: Marta Mertuszka