Zajęcia z pasją

Zajęcia z pasją ciąg dalszy…

Po nowym roku ruszamy pełna parą i przedstawiamy koleją lekcję odwróconą w klasie 1a, na której zaprezentowała się Emilka Ząbek i Marysia Król. Marysia przedstawiła nam swoją pasję, jaką jest malarstwo. Marysia chodzi także na dodatkowe zajęcia z malarstwa i grafiki. Dzieci mogły zobaczyć sztalugę, profesjonalne farby oraz specjalne mazaki, których Marysia używa na grafice. Dzieci mogły także spróbować, jak maluje się takimi farbami oraz mazakami wodnymi. Wszystkim podobały się także prace wykonane przez naszą młodą artystkę, kto wie może rośnie nam wielka malarka? Emilka natomiast podzieliła się swoją pasją do rękodzielnictwa, a dokładniej do układania koralików aquabeads, czyli wodnych koralików. Dzieci mogły zobaczyć jakiej precyzji i skupienia wymaga to hobby, a także same mogły spróbować swoich sił w układaniu koralików wodnych oraz koralików do prasowania. Emilka pokazała nam również akcesoria, które są potrzebne przy ich układaniu np. szablony, podstawki, pęsetę, spryskiwacze, łopatkę i specjalny aplikator ułatwiający nakładanie koralików. Dzieci były zachwycone tym co dziewczynki pokazały. Czekamy na kolejne dzieci, które bardzo chętnie dzielą się tym co jest kreatywne i sprawia im przyjemność. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Przygotowała pani Urszula Taborek.