Relacja z Dnia Otwartego

W naszej szkole odbył się 1 marca Dzień Otwarty. W tym dniu, przyszli uczniowie wraz ze swoimi rodzicami zwiedzili szkołę i zapoznali się z ofertą placówki. Na przybyłych oczekiwała kadra pedagogiczna. W   gabinetach czekały na dzieci różne atrakcje i niespodzianki. Można było zagrać na BUM-BUM rurkach i dzwonkach diatonicznych do znanych melodii, wykonać gniotka, a także oglądnąć Teatrzyk Kamishibai zaprezentowany przez najmłodszych uczniów naszej szkoły. W salach nauczyciele proponowali gry i zabawy matematyczne, a także prezentowali jak pracuje się na tablicach multimedialnych. Na korytarzu szkolnym zaprezentowana została galeria zdjęć, na których przedstawiono kadry z życia szkoły.  

Rodzice zainteresowani propozycjami szkoły spotkali się w jadalni z Dyrektorem szkoły p. Leszkiem Wesołowskim, a także kadrą kierowniczą i kadrą pedagogiczną. Po obejrzeniu prezentacji rodzice mieli możliwość zadawania pytań prowadzącym.

Jak co roku zainteresowanie Dniem Otwartym było bardzo duże co pokazuje, że oferta naszej placówki jest atrakcyjna dla przyszłych uczniów.

Czekamy na Was drodzy uczniowie!

                                                                                       przygotowała Małgorzata Głowiak