występ

Safiya z kl. 2  prowadzi zajęcia dla swoich koleżanek i kolegów, czyli uczymy się występować przed publicznością

Safiya Ziaziulia z kl. 2a przeprowadziła w dniu 29.05.2023 r. zajęcia dla koleżanek i kolegów ze swojej klasy. Wykorzystała na zajęciach teatrzyk Kamishibai, do którego wspólnie z Zosią Lenarską napisały tekst i wykonały ilustracje. Teatrzyk opowiadał o piesku, który był bezdomny i nie miał imienia. Zadaniem dzieci było wymyślenie imienia dla pieska, bohatera opowieści z teatrzyku. Uczniowie pisali wybrane imię na kartkach, imiona zostały zapisane na tablicy. Z zaproponowanych imion dzieci wybrały w głosowaniu imię Guzik. Na zakończenie  zajęć uczniowie dzielili się wrażeniami z lekcji, którą prowadziła ich koleżanka. Safiya również opowiedziała o swoich wrażeniach, gdy prowadziła lekcję. Zapraszamy do obejrzeniu zdjęć z zajęć.

Opracowały: Marta Mertuszka wychowawczyni klasy 2a i Małgorzata Jaszczołt nauczyciel bibliotekarz