W imieniu samorządu uczniowskiego dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w wiosennych konkursach przeprowadzonych 21 marca z okazji Pierwszego Dnia Wiosny, oraz uroczystego otwarcia Lasu Kieszonkowego, który został posadzony przed budynkiem A.

W obu budynkach rozstrzygnięty został konkurs na najbardziej kreatywny strój inspirowany fauną i florą lasu, a w budynku B dodatkowo konkurs na najpiękniejszą ozdobę wiosenną sali. Fundatorem nagród w obu konkursach jest Rada Rodziców.  W tym dniu gościliśmy jej przedstawicielkę, panią Annę Wrocławską, która zasiadła w jury i wsparła w trudnym wyborze zwycięzców. Konkurs na leśny strój cieszył się ogromnym zainteresowaniem zwłaszcza w budynku A. Mogliśmy cieszyć oczy roślinnymi, zwierzęcymi kreacjami. W budynku B jury wyłoniło zwycięską salę, w której dekoracje wykonali uczniowie z klasy 5a. Uczniowie bardzo zaangażowali się w tworzenie dekoracji swoich sal, dzięki czemu mogliśmy poczuć wiosenny klimat.

W konkursie na najbardziej kreatywny strój inspirowany fauną i florą lasu przeprowadzonym wśród klas 1-4 oprócz wyłonienia I, II i III miejsca przyznano 17 wyróżnień. W klasach 5-8 laureatami konkursu zostali:
I miejsce: Miłosz Szymański z kl. 5b
II miejsce: Jagoda Cichoń z kl. 7c
III miejsce: Emanuela Galant z kl. 5b
Wyróżnienie: Hanna Hoppe z kl. 5a

Wszystkim Uczestnikom oraz zaangażowanym w konkurs Rodzicom serdecznie dziękujemy. Składamy również wraz Samorządem Uczniowskim z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzenia spokoju, radości i wytchnienia w rodzinnej atmosferze.

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego:
Joanna Chryplewicz, Izabela Babska, Paulina Kużaj-Markiewicz