Teatrzyk dla dzieci

Emilka i Zosia z kl. 2a, Nadia i Zosia z kl. 3a oraz Nadia i Zosia z kl. 4b z wizytą w Przedszkolu nr 43

W dniu 18 kwietnia uczennice z klasy 2a: Emilia Świtoń i Zofia Bulińska, z kl. 3a: Nadia Molendowska i Zofia Lenarska oraz Nadia Sowińska i Zofia Karpeta z kl. 4b zaprezentowały w Przedszkolu nr 43 przy ul. Kościuszki swoje autorskie bajki w formie teatrzyku Kamishibai:
„Przygody małej wiewiórki”- historia dwóch dziewczynek, które zaopiekowały się znalezioną w lesie wiewiórką,
„Nie wszyscy widzą” – opowieść o niewidomej dziewczynce, która znalazła upragnioną przyjaciółkę,
„Schronisko” – historia małego Henia, który zaopiekował się małą suczką przygarniętą ze schroniska. Uczennice zostały obdarowane przez p. Dyrektor przedszkola bransoletkami „Przytul mnie”. Spektakle obejrzały cztery grupy przedszkolaków, które z uwagą śledziły losy bohaterów. Teatrzyki bardzo się podobały, przedszkolaki były bardzo zadowolone i z niecierpliwością czekają na kolejne spektakle.

Informację przygotowała Małgorzata Jaszczołt