grafika

Organizacja pracy w dniu 7.05.2024r. – Sprawdzian predyspozycji językowych –rekrutacja do klas dwujęzycznych na rok szkolny 2024/2025.

1. Za organizacje pracy odpowiada Komisja Rekrutacyjna.
  2. Wejście uczniów spoza SP71 na teren szkoły będzie możliwe od godz.9.30 do godz. 9.55.
  3. W godz. 9.30 – 9.45  – uczniowie spoza SP71 mogą przebywać w sali teatralnej.
  4. Rodzice/opiekunowie kandydatów do klas dwujęzycznych nie zostaną wpuszczeni na teren szkoły.
  5. Na parterze szkoły, na tablicy, będą dostępne listy kandydatów z podziałem na sale, w których uczniowie będą pisać sprawdzian predyspozycji językowych;  od godz. 9.45,  po uzyskaniu informacji należy kierować się na właściwe piętro (III) i do właściwej sali.
  6. Uczniowie powinni potwierdzić swoją tożsamość (ważna legitymacja szkolna) u nauczyciela przeprowadzającego sprawdzian predyspozycji. Uczniowie powinni mieć swoje, osobiste materiały piśmiennicze.
  7. W godz. 10.00 – 11.30 kandydaci do klas dwujęzycznych piszą sprawdzian predyspozycji językowych.

*jeśli uczniowie spoza SP71 wcześniej ukończą pracę,  schodzą na parter do s.teatralnej i najwcześniej o godz.11.30 opuszczają  szkołę (odpowiedzialni opiekunowie prawni/rodzice).

*jeśli uczniowie SP71 wcześniej ukończą pracę,  pozostają w salach do godz.11.25.