W dniu 19 grudnia w naszej szkole, odbyły się Jasełka przygotowane przez uczniów z klas: 5 a, 7 b, 7 c, 8 c, 8 d, 8 e, których aktorskie wzmagania wspierały dźwięki Szkolnej Orkiestry Dętej oraz wokal Nikoli Rokity z kl. 8d. Ludowy tekst przedstawienia pochodzący z XIX w. został wzbogacony elementami teatru lalkowego. Po części teatralnej nastąpił czas wspólnego kolędowania zapoczątkowany przez występ uczennicy z kl. 7 d Natalii Deryło , następnie zespołu CHRISTMAS TRIO, zakończony przepięknym koncertem kolęd w wykonaniu Szkolnej Orkiestry Dętej. Muzyczno – teatralne wydarzenie  oglądała cała społeczność szkolna, od oddziałów  przedszkolnych po najstarsze klasy.  Opiekę artystyczną nad uroczystością sprawowały p. Marta Mrzygłód -Chudyk oraz p. Paulina Kużaj-Markiewicz.

Informację przygotowały:
p. Marta Mrzygłód -Chudyk oraz p. Paulina Kużaj-Markiewicz.