List Przewodniczącej Rady Rodziców z okazji zakończenia roku szkolnego.

Moi drodzy,

W imieniu Rady Rodziców chcę Wam serdecznie pogratulować osiągniętych wyników w nauce, zdobycia wyróżnień oraz nagród w licznych konkursach i zawodach sportowych.

Ten rok szkolny był rokiem wyjątkowym, w którym wszyscy, Wy, nauczyciele i rodzice, musieliśmy nauczyć się znacznie więcej i odnaleźć się w trudnościach i wyzwaniach związanych z nauką zdalną.

Wiem, że nie było Wam łatwo, z dala od rówieśników, spotkań w klasach i bieżącego kontaktu z nauczycielami. Tym bardziej Wam gratulujemy i podziwiamy Waszą wytrwałość i pracę, jaką włożyliście w tym czasie w proces nauki.

Jednocześnie w imieniu rodziców dziękuję Dyrekcji, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za wytrwałość, ciężką pracę, cierpliwość, życzliwość i troskę oraz za, jak zawsze, owocną współpracę.

Życzymy Wam wszystkim dobrego odpoczynku, zdrowych i spokojnych wakacji !

Przewodnicząca Rady Rodziców

Marzena Dobrzańska-Główczyk