Powitanie Jesieni z Samorządem Uczniowskim

Samorząd Uczniowski zachęca do włączenia się w szkolną akcję Powitania Jesieni.

23 września ubieramy się w jesienne kolory – żółty, pomarańczowy, czerwony, brązowy… Mile widziane inne elementy stroju nawiązujące do nadchodzącej pory roku (maseczka w liście, spinki do włosów, itd.).

Ogłaszamy także konkurs fotograficzny na Jesieniarę i Jesieniarza 2021. Kim jest jesieniara/jesieniarz? Zachęcamy do zapoznania się z definicją na stronie: https://sjp.pwn.pl/mlodziezowe-slowo-roku/haslo/jesieniara;6831640.html

Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić sobie zdjęcie (maksymalnie 3 zdjęcia) przedstawiające, jak bardzo kochacie jesień. Koce, kubki z gorącym kakao, swetry czy futrzane skarpety mile widziane. 😊

Zdjęcia należy przesłać do 28 września (wtorek) do P. Anny Rymarczyk, przez Teams lub mailem na adres:

W dniach 29-30 września (do godz. 15:00) każdy uczeń i nauczyciel będzie mógł oddać głos na Jesieniarę i Jesieniarza 2021, a 1 października zostaną ogłoszone wyniki konkursu.

Za udział w konkursie można otrzymać 5 punktów za aktywny udział w akcjach Samorządu Uczniowskiego, a zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego

Opiekun SU Anna Rymarczyk

plakat