Obwieszczenie w sprawie opłat za obiady w związku z Komunikatem Nr 4/2021 Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 71 we Wrocławiu z dnia 18 marca 2021 r.

Szanowni Państwo!

Obiady w marcu

W związku z obecną sytuacją wszystkie posiłki w klasach 1-3 za okres 22-31 marca zostały odwołane. Nadpłaty wynikające z odwołań zostają przeniesione do wykorzystania (saldo dodatnie).

Obiady w kwietniu

Prosimy o wstrzymanie się z wpłatami za miesiąc kwiecień, dotychczas wpłacone pieniądze pozostaną na kontach jako nadpłata do wykorzystania (saldo dodatnie). Aktualnie zdefiniowane koszyki zostaną usunięte.

Co dalej?

Dodatnie saldo na koncie żywieniowym umożliwi zapisanie deklaracji z koszyka bez dokonywania wpłaty. Przed wznowieniem żywienia dostaną Państwo informację o tym jak zgłosić dziecko na obiady z wykożystaniem dostępnego salda.