Oferta półkolonijna

Już tradycją szkoły stała się organizacja półkolonii zimowych i letnich. Oferta skierowana jest do dzieci od I klasy do VIII. Półkolonie organizowane są w czasie  ferii zimowych oraz wakacji letnich (dwa pierwsze tygodnie). Kadrę wychowawców półkolonijnych stanowią wykwalifikowani i profesjonalni nauczyciele SP71.

Oferujemy opiekę od 7.00 – 17.00.
Dzieci mają zapewnione wyżywienie – śniadanie oraz obiad przygotowywany przez szkolną kuchnię.

Grupy półkolonijne liczą do 15 osób.

Oferujemy zajęcia organizowane na terenie szkoły oraz poza jej murami – wycieczki do kina, kręgielni, wyjścia na warsztaty, gry terenowe, zajęcia w muzeach, bibliotekach, centrach tematycznych. Każdy dzień jest wypełniony atrakcjami.

Przygotowana przez nas oferta oraz jej realizacja jest bardzo wysoko i pozytywnie oceniana przez rodziców oraz uczestników półkolonii.